2024-07-08

Turniej Golfowy o Puchar Wójta

W niedzielę, 7 lipca w Alte Farm. Gospodarstwie Agroturystycznym Anny Britzen w Rusowie odbył się Turniej Golfowy o Puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie. W turnieju wzięło udział 21 zawodników. Po wyrównanej walce i wspaniałej rywalizacji, na 18 dołkach doskonale zaprezentowali się zawodnicy.

Kategoria: Stroke Play Brutto (bez podziałów): I miejsce Michał Dudarski, II miejsce Maksymilian Dudarski, trzecie Marek Rojek. Kategoria :Najlepsza Kobieta: I miejsce Magdalena Niedworok, w kategorii HCP 36,1-54 : I miejsce Joanna Wołoszczuk. Dwa dni wcześniej rozegrano Turniej Golfowy, na dziewięciu dołkach, w którym udział brali juniorzy. W kategorii: Stroke Play Brutto I miejsce zajął Maksymilian Dudarski, II miejsce Michał Dudarski, III miejsce Mateusz Niedworok. W kategorii: Najlepsza Juniorka na najwyższym podium stanęła Tatiana Osiecka, a Najlepszą Początkującą Golfistką została Natasza Kulka. – Ogromne podziękowania składamy Wójtowi Grzegorzowi Czachorowskiemu za wspieranie naszych najmłodszych golfistów, za rozwój sportu oraz ufundowanie pucharów i nagród dla naszych uczestników. Dziękujemy wszystkim golfistom za udział i gratulujemy zwycięzcom - dziękują Organizatorzy.