2020-02-06

Ogłoszenie o naborze - PSZOK

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownika obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ( PSZOK)

Wójt Gminy Ustronie Morskie poszukuje osoby na stanowisko pracownika obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Ustroniu Morskim.

Zatrudnienie – umowa  zlecenie, II połowa lutego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca :

​    ​​​​​​ - we wtorek w godzinach 16:00 – 19:00

                - w czwartek w godzinach  16:00 – 19:00

                - w soboty w godzinach 8:00 – 17:00

  • dozór terenu PSZOK i otoczenia,
  • utrzymanie porządku na terenie PSZOK,
  • nadzór nad prawidłowością segregacji odpadów dowożonych przez mieszkańców Gminy,
  • prowadzenie rozliczeń, weryfikacji oraz ewidencji pod względem ilości składanych odpadów segregowanych (również elektronicznie),
  • weryfikacja osób dowożących odpady segregowane,
  • udzielanie informacji, wskazywanie pojemników,
  • bieżąca obsługa wagi, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • otwieranie i zamykanie bram wjazdowych po odbiorze pojemników przez firmę obsługującą system gospodarki odpadami w gminie.

DODATKOWE INFORMACJE ODNOŚNIE WYMAGAŃ DLA KANDYDATA:

  • Wymagania :

                - wykształcenie zasadnicze zawodowe,

                - podstawowa obsługa komputera,

                - umiejętność rozwiązywania bieżących problemów,

                - dokładność.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem na powyższym stanowisku proszone są o złożenie swojej oferty aplikacyjnej do sekretariatu Urzędu Gminy Ustronie Morskie do dnia 14.02.2020 r.