2016-11-14

Zawody Strzeleckie w Dniu Niepodległości

W dniu 11 listopada 2016 r. odbyły się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy Ustronie Morskie zorganizowane przez koło Nr 20 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego im. Ziemi Kołobrzeskiej w Ustroniu Morskim oraz Gminne Koło Ligi Obrony Kraju w Ustroniu Morskim.Ponadto podsumowano rok wybierając najlepszych strzelców. W zawodach uczestniczyło 28 zawodników. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

3.      Martyna Żuchowska pkt. 51

Puchar Wójta Gminy zdobył Sebastian Żuchowski. Ponadto został wyróżniony medalem i dyplomem. Pozostali zwycięzcy zostali uhonorowani medalami i dyplomami.

Po podsumowaniu roku strzeleckiego wyłonieni zostali zwycięzcy:
1.      Sebastian Żuchowski 271 pkt,
2.      Klaudia Ziółek 254 pkt,
3.      Martyna Żuchowska 247 pkt.

Wyróżnieni zostali nagrodami rzeczowymi, medalami i dyplomami. Po zakończeniu zawodów organizatorzy zaprosili uczestników na pieczone kiełbaski i ognisko.

• Dzieci do lat 10: 1.Antonina Oksenfeld
    Dzieci do lat 10: 1.Antonina Oksenfeld
  • Juniorzy młodsi 11-13 lat: 1.Damian Kubiak 2.Klaudia Ziółek 3.Antoni Szklarski
    Juniorzy młodsi 11-13 lat: 1.Damian Kubiak 2.Klaudia Ziółek 3.Antoni Szklarski
  • Juniorzy starsi 14-17 lat: 1.Sebastian Żuchowski 2.Martyna Żuchowska 3.Patryk Górnowski
  • Dorośli: 1.Eugeniusz Mazurek 2.Przemysław Wendolf 3.Eugeniusz Wiśniewski
    Dorośli: 1.Eugeniusz Mazurek 2.Przemysław Wendolf 3.Eugeniusz Wiśniewski
  • Open: 1.Sebastian Żuchowski 2.Eugeniusz Mazurek 3.Martyna Żuchowska