2014-08-12

Astra vs Pogoń II Szczecin 1:1

Zawodnicy Astry grali od początku meczu raczej defensywnie. Sytuacja zmieniła się w 19 minucie. Wtedy bramkarz Portowców, Adrian Henger, próbując ratować sytuację sfaulował piłkarza gospodarzy w polu karnym i dostał czerwoną kartkę. Astra miała szansę wyjść na prowadzenie, ale Leszek Pazdura nie wykorzystał „jedenastki”.

Gospodarzom mającym przewagę jednego gracza udało się osiągnąć przewagę dopiero w 64 minucie po golu Mikołajczyka. Portowcy jednak nie odpuszczali i w 70 minucie Hubert Matynia dośrodkował, a akcję głową wykończył Patryk Paczuk. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Astra Ustronie Morskie - Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0)
1:0 Mikołajczyk (64.), 1:1 Paczuk (70.). Żółta kartka: Kupisz. Czerwona: Henger (19. Pogoń II).

Astra: Ludwicz - Gontek, Bukowski, Maciejewski, Kocur (60. Gralewski), Kupisz, Feter, Wieczorkiewicz (60. Sawicki), Ndao, Pazdur (82. Skowyra), Szymański (60. Mikołajczyk).