2014-05-05

Trampkarze i Juniorzy Starsi w akcji

O godzinie 11:00, swoje zmagania na boisku zaczęli podopieczni trenera Sławomira Konarskiego, którzy pomimo wielu sytuacji strzeleckich przegrali 3:0. Na początku spotkania naszym młodym zawodnikom zabrakło szczęścia. Filip Kowalski, Łukasz Tulin , Mateusz Szczurowski byli w dogodnych sytuacjach, lecz zabrakło szczescia. Wykorzystali to zawodnicy Darłovi, strzelając nam trzy bramki. Bardzo dobrze na obronie spisywali się Damian Konarski i Łukasz Tulin oraz wspomniany Filip Kowalski. W środku pola spisywał się dobrze Bartosz Kordowski. Wynik tego meczu nie odzwierciedla gry obydwu zespołów.  Młodzi zawodnicy z pewnością będą chcieli się zrehabilitować w następnym meczu, więc ciekawie zapowiada się mecz na wyjeździe z GKS Manowo ( 14 maja 2014r. środa )

Trampkarze grali w następującym składzie :

Dawid Adamczyk - Kowalski Filip , Tulin Łukasz , Konarski Damian , Kurczak Adrian - Miller Szymon, Ziółkowski Andrzej , Juzala Mateusz , Kotliński Tomasz , Kordowski Bartosz - Szurowski Mateusz , grał równierz : Benjamin Kochman.

O 13:00 rozpoczęli swój mecz podopieczni trenera Łukasza Wiśniewskiego. Mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelili Kamil Miller z karnego i Kamil Humeniuk, po asyście Kamila Millera. Juniorzy starsi przeważali praktycznie przez całe spotkanie. Po pierwszej połowie Astra mogła schodzić w przewadze 5-6 bramek, lecz niewykorzystane sytuacje "zemściły się", czego dowodem była bramka na 0:1 dla Darłovii Darłovo. Po stracie tej bramki nasi młodzi zawodnicy, po rozpoczęciu ze środka wyszli z kontrą i zawodnicy z Darłowa cieszyli się tylko niespełna minute. Od razu bramkę strzelił, po rajdzie Kamila Millera, Kamil Humeniuk. W drugiej połowie bramkę strzelił Kamil Miller z rzutu karnego. Strasznego pecha mieli nasi zawodnicy w 90 minucie. W polu karnym nasz zawodnik nabił piłkę w ręke i sędzia odgwizdał karnego, który zakończył się golem. Po strzeleniu bramki na 2:2 sędzia zakonczył mecz.